KOR

Kvantové Otevření Reality

Metoda KOR zahrnuje veškeré nástroje, které Vám umožní celkovou změnu ve Vašem životě a můžete si nastavit takovou realitu, kterou si sami přejete. Hlavním stavebním kamenem této metody je práce s kvantovým prostorem. Tento prostor je všude kolem nás a umožňuje nám tvořit si vše,  jak chceme my a né naše okolí.

Základem všeho je metoda vysypání odpadků z hlavy. To jste jistě už někde slyšeli, že? :-)

Ano, to je totiž základ všeho. Nejdřív si musíme plátno vyčistit, abychom na něj mohli namalovat mistrovské dílo.

Víte, co je na tom to nejlepší? My totiž máme pastelky s gumou, a tak můžeme vygumovat vše, co se nám nelíbí, a to nám umožňuje pracovat bez strachu, že se to nepovede. Není to osvobozující pocit? Už žádné odsuzování za to, že se nám něco nepovedlo. Prostě to jednoduše změníme a je to.

 

Tak a jdeme na to.

 

V jedničce, dvojce a trojce kurzu se naučíme, co je to kvantový prostor, jak funguje a co vše je v něm možné.

 

Ve čtyřce kurzu budeme pracovat s akupresurními body na hlavě a ukážeme si, že vysypat odpadky lze i bez mluvení a v krásně relaxačním stavu.

 

No a 5. díl akademie KOR je MASTER kurzu. Zde budeme pracovat se silou slova, doteku a magickou energií, která je nám k dispozici naprosto všude. Ukážeme si, jak velkým přínosem je pro naše tělo i duši a jak blahodárně můžeme pomoci naším tělům, přírodě a planetě.

 

No a je to. Jak to může být ještě jednodušší, když se rozhodnete pro změnu, že?  :-)

 

To vše a ještě mnohem víc na Vás čeká, když se rozhodnete tento kurz absolvovat.

 

Varování !!!!  Váš život už nikdy nebude stejný.   :-)